Krzysztof Szewczak
Psycholog biznesu i trener. Od 2006 roku związany z branżą szkoleniową i zarządzania personelem. Od przeszło ośmiu lat specjalizuje się w projektowaniu gier symulacyjnych – niezwykle angażujących i unikatowych form rozwoju kompetencji osobistych, handlowych i menadżerskich. Prowadzi również szkolenia z ich wykorzystaniem. Projektując gry łączy zarówno doświadczenia z różnych organizacji biznesowych, trenerskie oraz wiedzę z zakresu psychologii. Jest współautorem gier dostępnych w serwisie GraSzkoleniowa.pl

Wiktor Wołoszko
Psycholog biznesu i trener. Absolwent studiów podyplomowych z zarządzania personelem na SWPS i Szkoły Coachów we Wszechnicy UJ. od 2005 roku szkoli i doradza w obszarach związanych z obsługą klienta, prezentacjami biznesowymi oraz budowaniem zespołów. Korzysta przy tym z różnych narzędzi rozwojowych – głównie z gier szkoleniowych i symulacyjnych. Poza tym posadził kilka drzew, ma dwóch synów i zaczął budować dom na ukochanych Mazurach.

Współpraca międzyzespołowa – jak to dobrze rozegrać?

Przypomnienie roli współpracy wszystkich zespołów w osiąganiu celów organizacji. Wskazanie zachowań i czynników, które budują lub utrudniają współpracę. Zebranie zasad efektywnej współpracy z innymi zespołami.

Opis korzyści

  • Przypomnienie roli współpracy wszystkich zespołów w osiąganiu celów organizacji
  • Wskazanie zachowań i czynników, które budują lub utrudniają współpracę
  • Zebranie zasad efektywnej współpracy z innymi zespołami
  • Podzielenie się wskazówkami dot. efektywnego wykorzystania gier szkoleniowych

Program

 

  • Warsztat z zakresu współpracy międzyzespołowej z wykorzystaniem gry „Nowy Świat”
  • Omówienie doświadczeń i podsumowanie wniosków
  • Dyskusja nt. wykorzystania gier szkoleniowych w praktyce trenerskiej

 

Liczba graczy: minimum 8, maksimum 16 (pozostałe osoby są obserwatorami)