Od 14 lat prowadzę warsztaty psychoedukacyjne z wykorzystaniem Dramy i Teatru Forum. Bazuję na tym, czego się nauczyłam m.in. na Uniwersytecie w Exeter oraz w pracy trenerskiej z młodzieżą i dorosłymi, w tym z urzędnikami i biznesem. Uczę dramy, tworzę, konsultuję i superwizuję projekty dramowe, bo potrafię i kocham to robić oraz wiem, jak skuteczna i atrakcyjna jest drama – w budowaniu zespołów, treningu umiejętności społecznych i menadżerskich, w obsłudze klienta i innych obszarach.

Trudne sytuacje w pracy trenerskiej – poszukiwanie rozwiązań metodą dramy

W programie dzielenie się trudnymi sytuacjami związanymi z zawodem trenera, praca nad nimi z wykorzystaniem metody dramy oraz omówienie tego, co zrobimy.

Podczas warsztatu doświadczymy bezpieczeństwa i atrakcyjności pracy dramowymi narzędziami do diagnozy sytuacji i poszukiwania rozwiązań. Skorzystamy między innymi z ćwiczeń wprowadzających do wchodzenia w role i pracę metodą dramy, a następnie z Teatru Obrazu, elementów Teatru Forum lub innych narzędzi, które będą przydatne w przepracowaniu sytuacji, jakimi się zajmiemy.