Psycholog, psychoterapeuta , trener, żeglarz. Asystent Psychodramy Europejskiego Instytutu Psychodramy. Od 15 lat prowadzi warsztaty rozwojowe dla młodzieży i dorosłych we współpracy z instytucjami zajmującymi się wspieraniem rozwoju i szkoleniami, realizuje również autorskie projekty szkoleniowe. Pracuje również jako psychoterapeuta. W szkoleniach wykorzystuje zarówno abstrakcyjne poczucie humoru, jak i psychoterapeutyczne oko. Zakochany w technikach kreatywnych, improwizacji, psychodramie. Na lądzie miłośnik nowoczesnych technologii, na wodzie entuzjasta surowego żeglowania. Fan Niny Simone i dra Housea, baczny obserwator życia, prowokator, mistrz ciętej riposty.

Psychodrama w pracy z konfliktem

Rozwijanie umiejętności pracy z konfliktem w grupie przy pomocy narzędzi psychodramatycznych. Lepsze zrozumienie na czym polega konflikt w grupie. Możliwość zobaczenia go z różnych perspektyw.

Co robić kiedy w grupie pojawia się konflikt? Jak go wydobyć jeśli jest ukryty? Jak go rozwiązać, jeśli już jest jawny. Psychodrama pozwala zobaczyć konflikt: jaki jest stosunek poszczególnych członków grupy do niego? Jakie role pełnią. Jakie narzędzia można wykorzystać aby pomóc go rozwiązać w sposób konstruktywny i bezpieczny? Co może się wydarzyć kiedy konflikt już zostanie rozwiązany?